http://www.kcolomouc.cz/
E
urovolby 2009
v Olomouckém kraji

V letošním roce se o Vaši přízeň bude ucházet Koruna Česká - monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska v Olomouckém kraji prostřednictvím těchto kandidátů:

  Mgr. Irena Marie Kubešová - HRANICE

Mgr. Irena Marie Kubešová

39 let; historička umění. Již na studiích začala pracovat v Památko- vém ústavu v Olomouci na útvaru stavebně-historických průzkumů, následně působila jako vedoucí Historického ústavu Vlastivědného muzea v Olomouci a středoškolská učitelka. Od roku 1992 publikuje v odborném tisku. V letech 1998 - 2002 byla neuvolněnou členkou Rady města Olomouce.

Má dceru Alenu, syny Martina a Ondřeje, s nejmladším dítětem je nyní na mateřské dovolené.

  MUDr. Pavel Andrš - OLOMOUC

MUDr. Pavel Andrš

45 let; provozuje praxi kožního lékaře v Prostějově, do roku 2007 pracoval v Nemocnici Prostějov jako zástupce primáře kožního oddělení. V minulosti byl 8 let členem Zastupitelstva města Olomouce, v letech 2000 - 2002 byl neuvolně- ným členem Rady města Olomouce.

Patří k zakládajícím členům Olomoucké koalice neziskových organizací (OKNO), je jedním ze zakladatelů Nadačního fondu OKNO a členem jeho správní rady. Od roku 1996 je předsedou občanského sdružení Zelený kruh Olomouc, které se zabývá ochranou přírodního a kulturního dědictví, je šéfredaktorem environmentálního měsíčníku Zelení a doba, iniciátorem projektu Letní folková scéna na Michalských schodech a projektu historických vycházek Drobné památky Olomoucka. Je trubačem mysliveckého sdružení Blata se sídlem v Hněvotíně.

S manželkou Martinou vychovávají syny Jindřicha, Václava a Jana.Home

Spřátelené: www.korunaceska.cz :: www.sdruzenimonarchistubrno.webnode.com :: www.rytirskytabor.cz